Křišťálová závěsná svítidla

Americká ruleta pravidla zná každý, protože se jedná o klasickou kasinovou hru, která je známá svým vzrušujícím točením kol a elegantním designem stolu, má překvapivé spojení se světem luxusních interiérů. Když se hráči shromáždí kolem ruletového stolu, často se koupou v měkké, fascinující záři křišťálových lustrů, které visí nad nimi. Tyto nádherné lustry, často zdobené třpytivými krystaly, které zachycují světlo a vytvářejí oslnivou atmosféru, dodávají prostředí kasina nádech luxusu. Vytvářejí atmosféru půvabu a sofistikovanosti, která odráží vzrušení ze samotné hry Americké rulety. Podobně jako u pravidel Americké rulety, která zahrnují sázky na čísla, barvy a jejich kombinace, i křišťálové lustry dodržují určitý soubor zásad, pokud jde o jejich design a umístění. Vyváženost a symetrie designu lustru, stejně jako sudá a lichá čísla na ruletě, jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly harmonickou estetiku.

Křišťálové lustry to je kapitola sama pro sebe. Efektu lámání světla u křišťálových lustrů se využívá již několik set let. Dříve světlo svíček a nyní světlo žárovek procházející skleněnými ověsy, které obsahují kysličník olova, ten se v nich láme a způsobuje nenapodobitelný dojem.

Reprezentativní křišťálové lustry

Lustry s křišťálovými ověsy nepodléhají módním trendům a zachovávají si stále vysokou užitnou hodnotu. To že křišťálová závěsná svítidla působí i velice reprezentativně, se využívá především ve významných společenských místnostech, kde jsou na zakázku vyrobené křišťálové lustry dominantním prvkem.

Křišťálová závěsná svítidla jsou vhodná především do obýváku, haly, jídelny a ložnice. Díky svým vlastnostem lámání světla a stálou hodnotou, se křišťálové lustry využívají i ve společensky významných místnostech.

Křišťálové lustry:

Křišťálové lustry jako tradiční svítidla do reprezentativních prostorů. Velice rozmanitá nabídka křišťálových lustrů – od lustru do obýváku až po jedinečné a impozantní lustry do sálů, divadel, zámků a společenských zařízení. Na konstrukci jsou zavěšeny broušené, křišťálové ověsy v různých tvarech a velikostech. Krása křišťálových lustrů vynikne při jejich rozsvícení, kdy dochází k lomu světla procházejícího broušenými ověsky. Ty obsahují 10-35% oxidu olova, který způsobuje jedinečný světelný efekt. Kdysi náročnou údržbu křišťálových lustrů kdy se museli jednotlivé ověsy sundat, omýt v saponátové roztoku a znovu namontovat na lustr lze dnes nahradit mnohem snadněji. Pod lustr dáme igelitovou folii a křišťálový lustr postříkáme speciálním roztokem, který rozpustí nečistoty usazené na skle a navrátí mu původní lesk. Nečistota následně sama steče po skle a odkape na folii.