FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Z nabídky klasických světel lze pořídit osvětlení z ucelených kolekcí svítidel, které tvoří lustry s různým počtem žárovek, stropní přisazená svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy a ve kterých je možné nalézt požadový typ osvětlení. Součástí nabídky svítidel jsou nyní stále více žádaná svítidla industriální a svítidla v retro stylu. Svítidla této firmy lze použít pro osvětlení celého bytu či domu -  osvětlení kuchyně, obýváku, pokoje, ložnice i jídelny. Světla jsou vyrobena z kvalitních materiálů a v mnoha povrchových úpravách a provedeních, tak aby bylo možné najít svítidla dle konkrétního požadavku. Do svítidel doporučujeme použít LED nebo dekorativní žárovky.

Použití: klasická svítidlla do obýváku, kuchyně, jídelny, pokoje, ložnice

Klasická svítidla

Z nabídky klasických svítidel lze pořídit osvětlení z ucelených kolekcí světel, které tvoří lustry s různým počtem žárovek, stropní přisazená svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy a ve kterých je možné nalézt požadový typ osvětlení. Součástí nabídky svítidel jsou nyní stále více žádaná svítidla industriální a svítidla v retro stylu. Klasická svítidla této firmy lze použít pro osvětlení celého bytu či domu -  osvětlení kuchyně, obýváku, pokoje, ložnice i jídelny. Svítidla jsou vyrobena z kvalitních materiálů a v mnoha povrchových úpravách a provedeních, tak aby bylo možné najít svítidla dle konkrétního požadavku. Do svítidel doporučujeme použít LED nebo dekorativní žárovky.

Použití: klasická svítidlla do obýváku, kuchyně, jídelny, pokoje, ložnice