FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

V sortimentu klasických svítidel doplňuje firma Jupiter svojí nabídku osvětlení. Tradice výroby a používání kvalitních materiálů při výrobě svítidel patří k výrobkům této firmy všeobecně. Se snaze odlišit se od běžné nabídky osvětlení uvádí výrobce na trh vlastní modely svítidel v různých povrchových úpravách. Nabízeny jsou ucelené série svítidel, kdy je možné kombinovat osvětlení prostoru kombinací lustrů s různým počtem žárovek, nástěnných svítidel, stropních přisazených svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp. Pro zákazníky můžeme domluvit ve výrobě i některé úpravy svítidel např. výrobu délky lustrů dle požadavku. Do svítidel doporučujeme použít LED dekorativní žárovky.

Klasická svítidla

V nabídce klasických svítidel doplňuje firma Jupiter svojí nabídku osvětlení. Tradice výroby a používání kvalitních materiálů při výrobě svítidel patří k výrobkům této firmy všeobecně. Se snaze odlišit se od běžného sortimentu osvětlení uvádí výrobce na trh vlastní modely svítidel v různých povrchových úpravách. Nabízeny jsou ucelené kolekce svítidel, kdy je možné kombinovat osvětlení prostoru kombinací lustrů s různým počtem žárovek, nástěnných svítidel, stropních přisazených svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp. Pro zákazníky můžeme domluvit ve výrobě i některé úpravy svítidel např. výrobu délky lustrů dle požadavku. Do svítidel doporučujeme použít LED dekorativní žárovky.