FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Výrobce svítidel Glimex je zaměřen především na levnější a cenově dostupná klasická svítidla. Jedná se o kvalitně zpracovaná svítidla s kovovou konstrukcí a skleněnými nebo textilními stínidly. Sortiment svítidel zahrnuje svítidla klasická v ucelených sériích s možností kombinace různých typů svítidel. V nabídce nalezneme závěsná svítidla - lustry s různým počtem žárovek, přisazená stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy. Klasická svítidla Glimex je možné použít do obýváku,pokoje,obýváku,jídelny, chodby i dalších prostorů interiérů a jsou dodávána v několika povrchových úpravách. Do všech svítidel lze použít LED žárovky nebo úsporné zdroje.

Klasická svítidla

Klasický lustr G301 Glira

Klasický lustr na 1 žárovku. Lustr tvoří skleněné...

Klasický lustr G301 Glira

Výrobce svítidel Glimex je zaměřen především na levnější a cenově dostupná klasická svítidla. Jedná se o kvalitně zpracovaná svítidla s kovovou konstrukcí a skleněnými nebo textilními stínidly. Sortiment svítidel zahrnuje svítidla klasická v ucelených sériích s možností kombinace různých typů svítidel. V nabídce nalezneme závěsná svítidla - lustry s různým počtem žárovek, přisazená stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampičky a stojanové lampy. Klasická svítidla Glimex je možné použít do obýváku,pokoje,obýváku,jídelny, chodby i dalších prostorů interiérů a jsou dodávána v několika povrchových úpravách. Do všech svítidel lze použít LED žárovky nebo úsporné zdroje