FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Klasická svítidla Polarfox jsou svítidla především v tradičním anglosaském stylu. U těchto svítidel je kladen důraz na detailní zpracování a kvalitu výrobků. Mistrně vyrobená svítidla mají svůj původ ve zručném, uměleckém zpracování kovu, ručně vyrobených skel a dokonalou povrchovou úpravou. U většiny nabízených svítidel se jedná o ucelené kolekce osvětlení, kdy je možné kombinovat osvětlení interiéru pomocí lustrů, stolních lampiček, stojanových lamp, přisazených svítidel a nástěnných svítidel. Do svítidel doporučujeme použít dekorativní nebo LED žárovky.  

 

Klasická svítidla

Klasická svítidla dodávaná firmou Polarfox jsou svítidla především v tradičním anglosaském stylu. U těchto svítidel je kladen důraz na detailní zpracování a kvalitu výrobků. Umně vyrobená svítidla mají svůj původ ve zručném, mistrovském zpracování kovu, ručně vyrobených skel a dokonalou povrchovou úpravou. U většiny nabízených svítidel se jedná o ucelené kolekce osvětlení, kdy je možné kombinovat osvětlení interiéru pomocí lustrů, stolních lampiček, stojanových lamp, přisazených svítidel a nástěnných svítidel. Do svítidel doporučujeme použít dekorativní nebo LED žárovky