FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Svítidla Italux patří k vyšší kategorii ve světě svítidel. Ucelená kolekce moderních i klasických svítidel z různých materiálů a ve velice kvalitním zpracování. V nabídce naleznete osvětlení do celého domu - křišťálová svítidla, lustry závěsné i přisazené, stropní přisazená svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampičky, stojanové lampy, bodová svítidla a celá kolekce venkovních svítidel. V nabídce svítidel Italux naleznete i zcela originální stylová svítidla, což činí tuto značku stále více vyhledávanější.

Italux

Svítidla Italux patří k vyšší kategorii ve světě svítidel. Ucelená kolekce moderních i klasických svítidel z různých materiálů a ve velice kvalitním zpracování. V nabídce naleznete osvětlení do celého domu - křišťálová svítidla, lustry závěsné i přisazené, stropní přisazená svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampičky, stojanové lampy, bodová svítidla a celá kolekce venkovních svítidel. V nabídce svítidel Italux naleznete i zcela originální stylová svítidla, což činí tuto značku stále více vyhledávanější