FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Dodavatel svítidel Eurostar je dynamicky se rozvíjející firma s nabídkou luxusních svítidel. Nabídka této firmy vhodně doplňuje mezeru v sortimentu interiérových svítidel na trhu a pro některé řady svítidel vytvořili vlastní design. V nabídce svítidel této firmy nalezneme klasická i moderní svítidla, velký podíl v nabídce svítidel tvoří svítidla křišťálová. Svítidla je pro dokonalé nasvícení interiéru možné vybírat a kombinovat z ucelených sérií svítidel - lustrů,nástěnných svítidel,stropních svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp.  

Eurostar

Dodavatel svítidel Eurostar je dynamicky se rozvíjející firma s nabídkou luxusních svítidel. Nabídka této firmy vhodně doplňuje mezeru v sortimentu interiérových svítidel na trhu a pro některé řady svítidel vytvořili vlastní design. V nabídce svítidel této firmy nalezneme klasická i moderní svítidla, velký podíl v nabídce svítidel tvoří svítidla křišťálová. Svítidla je pro dokonalé nasvícení interiéru možné vybírat a kombinovat z ucelených sérií svítidel - lustrů,nástěnných svítidel,stropních svítidel, stolních lampiček a stojanových lamp