FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Tradiční rakouský výrobce svítidel s dlouholetou tradicí na trhu. Z bohaté nabídky svítidel Eglo zde prezentujeme část produkce, kterou doplňujeme naši nabídku osvětlení tak, aby byla kompaktní a svítidla si u nás mohl zákazník vybrat ze všech možných provedení. Zejména se jedná o nabídku solárních svítidel, která jsou stále oblíbenější.

Použití svítidel Eglo: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, osvětlení dětského pokoje, svítidla do koupelny, venkovní osvětlení, svítidla do kanceláře - pracovní svítidla.

Eglo

Tradiční rakouský výrobce svítidel s dlouholetou tradicí na trhu. Z bohaté nabídky svítidel Eglo zde prezentujeme část produkce, kterou doplňujeme naši nabídku osvětlení tak, aby byla kompaktní a svítidla si u nás mohl zákazník vybrat ze všech možných provedení. Zejména se jedná o nabídku solárních svítidel, která jsou stále oblíbenější

Použití svítidel Eglo: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, svítidla do kuchyně, osvětlení dětského pokoje, svítidla do koupelny, venkovní osvětlení, svítidla do kanceláře - pracovní svítidla