FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Bodovky s úspornými žárovkami jsou hojně využívány, především díky své pohyblivosti. Bodovky se mohou různě natáčet ve všech směrech, tím docílíte lepšího nasvícení požadovaného prostoru. Bodová svítidla jsou osazena úspornými žárovkami.

Úsporná bodová světla v různých provedeních

Bodovky s úspornými žárovkami nabízíme v několika designových řadách. Bodovky nabízíme s jednou i více žárovkami, záleží jen na Vás, jaké si vyberete do Vašeho interiéru. Bodová svítidla naleznete na našem e-shopu v různobarevném provedení, vhodné do každého interiéru.

Bodovky s úspornými žárovkami

Bodové stropní svítidlo 878830407 Max (Reality)
Bodové svítidlo 2744 Cup Orange

Bodová svítidla na úsporné žárovky:

Bodová svítidla na úsporné žárovky pomalu mizí z nabídky výrobců osvětlení. Tato bodová svítidla musí mít větší a hlubší stínidla aby rozměrnější úsporné žárovky nevyčuhovaly a nenarušovali design svítidel, start úsporných žárovek není okamžitý a jejich světelný výkon je omezený. Výrobci osvětlení proto přecházejí na produkci bodových svítidel na LED zdroje. Stejně jako u ostatních bodových svítidel je jejich montáž možná na strop i stěnu.