FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Bodová LED svítidla mají nízkou spotřebu elektrické energie a extrémně dlouhou životnost, díky těmto hlavním přednostem se bodová LED svítidla stávají stále oblíbenějšími. Bodová LED svítidla jsou v moderním designu a mohou být využita v každém interiéru.

Nabídka LED svítidel bodových

Naše nabídka zahrnuje bodová LED svítidla ve dvou verzích. Nabízíme LED svítidla s přichycením na klipsu, která jsou velmi praktická například na pracovní stůl, ale mohou být připnuta skoro kamkoli. Dále nabízíme LED bodová svítidla volně stojící, tedy lampičky, které lze využít v ložnici, pracovně i dětském pokoji.

Bodovky s LED zdroji

LED bodové svítidlo 2449 Lagos (TK Lighting)

LED bodové svítidlo se zdrojem 5W. Konstrukce...

LED bodové svítidlo 2449 Lagos (TK Lighting)

LED bodové svítidlo 2450 Lagos (TK Lighting)

LED bodové svítidlo se zdrojem 5W. Konstrukce...

LED bodové svítidlo 2450 Lagos (TK Lighting)

Bodová LED svítidla:

Bodová LED svítidla patří do skupiny svítidel, která využívají LED zdroje nejvíce. Kombinace levného provozu, designu, praktičnosti a variability LED bodovek z nich činí jedny z nežádanějších druhů osvětlení. Bodová svítidla s různým počtem žárovek můžeme instalovat na strop i na zdi v místnosti. Díky kloubům na kterých jsou jednotlivé reflektorky upevněny a je možné nastavit směr světla podle potřeby. Bodová svítidla můžeme použít k osvícení obýváku, jídelny, pokoje, ložnice, pracovny, chodby, osvětlení zrcadla.