Bodová LED svítidla mají nízkou spotřebu elektrické energie a extrémně dlouhou životnost, díky těmto hlavním přednostem se bodová LED svítidla stávají stále oblíbenějšími. Bodová LED svítidla jsou v moderním designu a mohou být využita v každém interiéru.

Nabídka LED svítidel bodových

Naše nabídka zahrnuje bodová LED svítidla ve dvou verzích. Nabízíme LED svítidla s přichycením na klipsu, která jsou velmi praktická například na pracovní stůl, ale mohou být připnuta skoro kamkoli. Dále nabízíme LED bodová svítidla volně stojící, tedy lampičky, které lze využít v ložnici, pracovně i dětském pokoji.

Bodovky s LED zdroji

Bodová LED svítidla:

Bodová LED svítidla patří do skupiny svítidel, která využívají LED zdroje nejvíce. Kombinace levného provozu, designu, praktičnosti a variability LED bodovek z nich činí jedny z nežádanějších druhů osvětlení. Bodová svítidla s různým počtem žárovek můžeme instalovat na strop i na zdi v místnosti. Díky kloubům na kterých jsou jednotlivé reflektorky upevněny a je možné nastavit směr světla podle potřeby. Bodová svítidla můžeme použít k osvícení obýváku, jídelny, pokoje, ložnice, pracovny, chodby, osvětlení zrcadla.