FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Dodavatel moderních i klasických světel, v nabídce jsou zastoupena i svítidla kříšťálová, vitrážová svítidla, solné lampy, svítidla ze dřeva, stolní keramické lampičky. Jako jeden z mála dodavatelů svítidel nabízí také stolní lampy z polyresingu - směsi přírodní pryskyřice , který je velice trvanlivý a prakticky nerozbitný. Tento se využívá i při výrobě uměleckých předmětů. Ve stálé nabídce jsou lustry, nástěnná světla a stropní svítidla. Zakoupit lze i stolní lampičky a stojanové lampy, zejména stolní lampy s keramickým podstavcem. Nabízená světla se hodí pro osvětlení kuchyně, pokoje, jídelny, obýváku, ložnice, pracovny. Do svítidel doporučujeme použít LED žárovky.  

Bettina

Dodavatel moderních i klasických svítidel, v nabídce jsou zastoupena i svítidla kříšťálová, vitrážová svítidla, solné lampy, svítidla ze dřeva, stolní keramické lampy. Jako jeden z mála dodavatelů svítidel nabízí také stolní lampy z polyresingu - směsi přírodní pryskyřice , který je velice trvanlivý a prakticky nerozbitný. Tento se využívá i při výrobě uměleckých děl. Ve stálé nabídce jsou lustry, nástěnná světla a stropní svítidla. Zakoupit lze i stolní lampy a stojanové lampy, zejména stolní lampy s keramickým podstavcem. Nabízená světla se hodí pro osvětlení kuchyně, pokoje, jídelny, obýváku, ložnice, pracovny. Do svítidel doporučujeme použít LED žárovky