FOR INTERIOR 26.3. – 29.3. 2020 představujeme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Navštivte nás na veletrhu
FOR INTERIOR
26.3. – 29.3.2020
Představíme zde svítidla Nowodvorski, jednoho z největších výrobců osvětlení v Evropě.

Art Lamp - výrobce mosazných svítidel. Ucelené kolekce mosazných svítidel v dobré kvalitě a za přijatelné ceny. Stylové osvětlení s krátkou dodací lhůtou. V nabídce tohoto výrobce nalezneme lustry s různým počtem žárovek, stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojanové lampy. Kvalitní mosazná stylová svítidla, možnost drobných úprav svítidel ve výrobě - např. zhotovení lustrů na požadovanou výšku.

Použití svítidel Astra: svítidla do obýváku, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, svítidla do hotelů a osvětlení kulturních zařízení.

Art Lamp

Art Lamp - výrobce mosazných svítidel. Ucelené kolekce mosazných svítidel v dobré kvalitě a za přijatelné ceny. Stylové osvětlení s krátkou dodací lhůtou. V nabídce tohoto výrobce nalezneme lustry s různým počtem žárovek, stropní svítidla, nástěnná svítidla, stolní lampy a stojanové lampy. Mosazná svítidla jsou dodáváma se skleněnými nebo textilními stínidly. Kvalitní mosazná stylová svítidla, možnost drobných úprav svítidel ve výrobě - např. zhotovení lustrů na požadovanou výšku

Použití svítidel Astra: svítidla do obývacího pokoje, svítidla do ložnice, kuchyňská svítidla, svítidla do hotelů a osvětlení kulturních zařízení