Stojanový ventilátor FS1613 bílý

Stojanový ventilátor s průměrem 40 cm. Ventilátor s oscilací (pohybem rotoru s vrtulí do stran) s možností její vypnutí a nastavení proudu vzduchu pouze jedním směrem. Ventilátor je vybavený přepínáním 3 úrovní rychlosti, má tichý chod (50 dB) a malou spotřebu energie (40W). Ventilátor lze výškově nastavit v rozmezí 105 cm - 128 cm. Ventilátor je v bílém provedení. Nejlevnější stojanový ventilátor na trhu. Použití: ventilátor, do kanceláře, obýváku, pokoje, ložnice, restaurace.
  • Šířka svítidla : 40 cm
  • Výška svítidla: 105 cm - 128 cm
  • Typové označení : ventilátor FS1613 bílý
  • Barva: Bílá
  • Příkon 40W
  • Kód zboží: fs1613

398,-
Kč vč. DPH

14 dnů

Líbí se vám tento výrobek a chcete jej objednat? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás!

Dotaz

Popis produktu Stojanový ventilátor FS1613 bílý

Stojanový ventilátor s průměrem 40 cm. Ventilátor s oscilací (pohybem rotoru s vrtulí do stran) s možností její vypnutí a nastavení proudu vzduchu pouze jedním směrem. Ventilátor je vybavený přepínáním tří úrovní rychlosti, má tichý chod (50 dB) a malou spotřebu energie (40W). Ventilátor lze výškově nastavit v rozmezí 105 cm - 128 cm. Ventilátor je v bílém provedení. Nejlevnější stojanový ventilátor na trhu.

Použití: ventilátor, do kanceláře, obýváku, pokoje, ložnice, restaurace.

Další produkty v kategorii

Nabídka velice levných stolních a stojanových ventilátorů. Ventilátory s oscilací (pohybem rotoru s vrtulí do stran)s možností její vypnutí a nastavení proudu vzduchu pouze jedním směrem. Ventilátory jsou vybaveny přepínáním rychlosti, mají tichý chod (50 dB) a malou spotřebu energie. V nabídce je několik barevných provedení ventilátorů, rovněž nabízíme stojanový ventilátor s dálkovým ovládáním.

Použití: ventilátory, do kanceláře, obýváku, pokoje, ložnice, restaurace.


0.79101s