Luxusní svítidla

Luxusní svítidla

V kategorii luxusních svítidel kterou zde prezentujeme lze vybat svítidla všech kategorií. Svítidla jsou přehledně řazena pro snažší dohledání konkrétního typu luxusního svítidla. Vybírat lze z klasických nebo moderních svítidel, z hlediska použitých materiálů jsou to potom svítidla mosazná, vitrážová tiffany svítidla nebo svítidla křišťálová. Série jednotlivých svítidel se většinou skládají z lustrů s různým počtem žárovek, stropních svítidel, nástěnných svítidel, stolních lamp a stojanových lamp. Nasvícení interiéru je možné realizovat kombinací těchto typů svítidel. Samostatnou kapitolu svítidel tvoří svítidla venkovní pro světlení exteriéru objektů. I v této kategorii lze vybírat z mnoha typů luxusních svítidel.

           

Křišťálový lustr 4012 Montana...

Křišťálový lustr 4012 Montana (Nowodvorski)

4 621 Kč

1

Klasický lustr na 3 žárovky. Kovová chromovaná konstrukce lustru je zdobena křišťálovými ověsy v...

Moderní lustr 5081 Bowl violet M ...

Moderní lustr 5081 Bowl violet M  (Nowodvorski)

1 375,-

962 Kč

130

Moderní lustr na 3 žárovky. Kovové stínidlo lustru ve fialovém provedení, zavěšení lustru je na...

Moderní lustr 4614 Aida black

Moderní lustr 4614 Aida black

2 716 Kč

14 dnů

Moderní lustr na 1 žárovku. Konstrukce lustru je z ocelových lakovaných drátů, stínidlo uvnitř...

Klasické nástěnné svítidlo 3361...

Klasické nástěnné svítidlo   3361 Attyka(Nowodvorski)

898 Kč

14 dnů

Stylové nástěnné svítidlo. Rameno nástěnky je z masivního odlitku, stínidlo skleněné s kovovým...

           

Luxusní svítidla jsou svítidla, která se použitím materiálů, náročností zpracováním, designem či jinou významným prvkem liší od běžně a masivně vyráběných svítidel. Najdeme zde svítidla klasická, retro, industriální, moderní, křišťálová, bodová, mosazná, vitrážová, designová, LED i venkovní. Týká se to všech typů svítidel – lustry, lampy, stropní světla i nástěnná svítidla a lampičky. Ruční práce, kvalitní materiály i design se projevuje i v pořizovací ceně.

V kategorii luxusních svítidel kterou zde prezentujeme lze vybat svítidla všech kategorií. Svítidla jsou přehledně řazena pro snažší dohledání konkrétního typu luxusního svítidla. Vybírat lze z klasických nebo moderních svítidel, z hlediska použitých materiálů jsou to potom svítidla mosazná, vitrážová tiffany svítidla nebo svítidla křišťálová. Série jednotlivých svítidel se většinou skládají z lustrů s různým počtem žárovek, stropních svítidel, nástěnných svítidel, stolních lamp a stojanových lamp. Nasvícení interiéru je možné realizovat kombinací těchto typů svítidel. Samostatnou kapitolu svítidel tvoří svítidla venkovní pro světlení exteriéru objektů. I v této kategorii lze vybírat z mnoha typů luxusních svítidel


1.9623s